Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Anneler Gününü Kutladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Anneler günü münasebetiyle Ergene’yi sokak sokak, karış karış dolaşarak Annelerin anneler gününü kutlayarak çeşitli hediyeler takdim etti.
Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanılan Anneler gününde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu özel günde Ergene’de sokak sokak gezerek Annelerin anneler gününü kutladı, ellerini öperek annelerin hayır dualarını aldı. Annelere çeşitli hediyelerde takdim eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatına evlatlarını adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenmeyecek olan annelerimizin bu özel gününü kutluyorum” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlık annelerimizdir. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakarca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, tüm sıkıntılarda sığındığımız liman olan annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Sevgi Kenti Ergenemizde hiçbir annemiz, hiçbir vatandaşımız yalnız değildir. Ergene Belediyesi olarak her zaman onların yanındayız. Bugünde Ergenemizi sokak sokak karış karış gezerek gül yüzlü annelerimizin anneler günü kutladık” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu