Çorlu

Kilit Taşı ve Kaldırım Çalışmaları Sürüyor

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Muhittin ve Çobançeşme mahallerinde başlatılan kilit taşı ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol ve kaldırım ekipleri, “2023 Yılı Üst Yapı Yatırım Programı” kapsamında Muhittin ve Çobançeşme mahallerinde kilit taşı ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

8 BİN KİLİT TAŞI KULLANILDI 

Muhitin Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi, Sayar Sokak, Nakış Sokak, Tomurcuk Sokak, Karacaoğlan Sokak, Selahattin Pınar Sokak ve Turgut Bey Sokak’ta kilit taşı ve kaldırım çalışmaları tamamlanırken çalışmalar sonunda cadde ve sokaklarda toplam 8 bin 632 m² kilit taşı kullanıldı.

Öte yandan Muhittin Mahallesi Bağiçi Sokak ve Fikir Aralığı Sokak ile Çobançeşme Mahallesi Pir Sultan Caddesi’nde kilit taşı ve kaldırım yapım çalışmaları devam ederken program dahilinde ki çalışmalar kentin farklı noktalarında da sürdürülecek.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu