Asayiş

Eğlence Mekanında Bıçaklı Kavga: 2 Ağır 4 Yaralı!

Çerkezköy Namık Kemal Bulvarı üzerinde bulunan eğlence mekanında gece saatlerinde çıkan sözlü tartışma önce yumruklu sopalı kavgaya, ardından ise bıçaklı saldırıya dönüştü.

Olayda aldığı bıçak darbeleriyle Sedat G. karnından yaralanırken, Mutlu C. ise başından yaralandı. Olayda 2 kişi de vücutlarının çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı.

Olayın ardından her iki taraf da barın yanında bulunan İrmet Hospital Hastanesi’ne kaldırılınca taraflar burada da birbirine girdi. Hastanede uzun süre korku terörü estiren tarafları polis güçlükle sakinleştirdi.

Karnından ağır yaralanan Sedat G. İrmet Hospital Hastanesi’nde ameliyata alınırken, kafasından yaralanan Mutlu C. ise İrmet Hospital Hastanesi’ndeki ilk müdahalesinin ardından Çorlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

ÇOK YÖNLÜ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Durumları ciddiyetini koruyan 2 yaralının hastanede tedavileri devam ederken, vücudunun değişik yerlerinden hafif şekilde yaralanan diğer 2 kişi ise hastanedeki tedavilerinin ardından polis tarafından gözaltına alındı.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının başlattığı soruşturma kapsamında olayın oluşuna ve bıçaklanma anlarına yönelik barın güvenlik kameraları ve çevredeki güvenlik kameralarına polis el koyarken, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı 2 kişinin ağır yaralandığı olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu