Edirne

Edirne’de polis uyuşturucuyla mücadeleye dikkat çekip hırsızlığa karşı uyardı

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’de, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucuyla mücadeleye dikkat çekmek amacıyla kurum ziyaretinde bulunurken vatandaşları da hırsızlığa karşı uyardı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ve Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Yeşilay’ın faaliyetlerini daha aktif bir şekilde yürütebilmek için açılan Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) yetkililerini ziyaret etti. Ziyarette, bağımlılığa karşı mücadele alanında işbirliği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekti Polislik Büro Amirliği ekipleri de, semt pazarlarında alışverişe çıkan vatandaşları ve esnafları, hırsızlığa karşı alınması gereken önlemler temalı broşürler dağıtarak, bilgilendirmeler yaptı. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu