Yaşam

Çorlu’dan Kaybolan Kadın Müge Anlı’da Bulundu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün yayınlanıyor. Faili meçhul olayları gün yüzüne çıkartan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün yayınlanıyor. Faili meçhul olayları gün yüzüne çıkartan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 3 gündür haber alınamayan Türkan Karadağ hakkındaki gelişmeleri aktarıyor.

Herkes tarafından izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüpheli bir kayıp olayı gün yüzüne çıkıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Tekirdağ’dan katılan Kudret Karadağ, kaybolan annesi Türkan Karadağ’ı aramaya geldi.

Tekirdağ’da 3 gündür haber alınamayan 78 yaşındaki Türkan Karadağ, damadı tarafından dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anli’ya katılacaktı. Türkan Karadağ’dan günlerdir haber alamayan kızı Kudret Karadağ annesini bulmadan Müge Anlı’dan gitmeyeceğini söyledi.

17 Nisan Pazar günü Türkan Karadağ Çorlu’daki evinden kayboldu. Saat 15.00 – 16.00 arasında komşuya gidiyorum diyerek evden çıkan 78 yaşındaki Karadağ’ı o günden sonra gören olmadı. Telefonunu, nüfus cüzdanını ve parasını evde bırakıp giden yaşlı kadının hayatından endişe eden kızı Türkan Karadağ annesinin kaybından boşanma aşamasında olduğu eşini suçlu tuttu.

TÜM MAL VARLIĞINI DAMADI ALMIŞ

Kudret Karadağ’ın tüm mal varlığını damadına kaptırdığı iddia edildiği programda kızı Türkan Karadağ:” Eşim Yadigar annemin dairelerini, arsasını ve bir miktar parasını iş yapacağım sana da geri ödeyeceğim diyerek alıp Çatalca’da çiftlik kurdu. Ama parasını geri ödemedi, her ödeyeceğim dediğinde İstanbul’dan Kars’a kaçtı. Babam, kardeşlerim annemin tüm birikimini eşime kaptırdığı için O’na kötü davrandı. Psikolojisini bozdular Annem bu yüzden hep beni Müge Anlı’ya götürün diyordu. Bir defa getirmeye çalıştım ama yolu kaybettiğimiz için gelememiştik. Şimdi annemi bulmak için ben sizden yardım istiyorum” diyerek gözyaşları içinde annesine seslendi.

DAMAT SUÇLAMALARIMKABUL ETMEDİ

Şüphelerin odağındaki Damat Yadigar ise muhabirle canlı yayına çıkmayı kabul etmeyerek, telefonla bağlandı. Suçlamaları kabul etmeyen damat, “Kudret yalan söylüyor. Ben kayınvalidemin evine de parasına da dokunmadım. Bir şeyini almadım. O, annesini bilerek saklıyor. Programa çıkmak için yalan söylüyor” diyerek iddiaları reddetti.

MÜJDELİ HABER GELDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün canlı yayında müjdeli haber geldi. 78 yaşındaki Türkan Hanım bulundu. Yaşadıklarından dolayı ne yapacağını şaşırdığını söyleyen Türkan Karadağ evden ayrılarak birkaç gündür yeğeninin yanında olduğunu söyledi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu