Çorlu

Çorlu’da Halk Ekmek Büfeleri Kurulacak!

Çorlu Belediye Meclisi’nin Şubat ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda Çorlu için 6 noktaya halk ekmek fabrikası kurulmasına ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a protokol yapma yetkisi karar verildi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un yönetiminde Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Yapılan toplantıda Çorlu için Halk Ekmek Büfesi’nin belediye başkanına protokol yapma yetkisi verilmesi konusu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Burada konuşan başkan Sarıkurt:” İnşallah Ramazan ayının sonu ya da ortasına doğru şehrimizin 6 farklı noktasında Çorlu ve Ergene Fırıncılar Derneği tarafından koordinasyonu sağlanacak maliyetine ekmeğin hemşerilerimizle buluştuğu Halk Ekmek projesini hayata geçiriyor olacağız.

Bunun için de derneğimizle protokol yapmak için sizlerden yetki talep ediyoruz. Büfeleri Çorlu Belediye Başkanlığı alacak, elektrik ve su abonelikleri de Çorlu Belediyesi tarafından yapılacak.

Ancak çalışacak kişiler ile ekmeklerin transferleri ve satış süreci de derneğimiz tarafından yönetilecek” dedi.

+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu