Tekirdağ

Kılıçdaroğlu 19 Ağustos’ta Tekirdağ’a Geliyor

Tekirdağ’ın 100 yılına hizmet etmesi planlanan ve son teknoloji ile donatılarak inşa edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası,19 Ağustos 2022 Cuma Günü Saat 15:00’te, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı törenle hizmete açılacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin; Tekirdağ’a yakışır, büyük ve modern yeni binasını hizmete açıyor olmanın heyecanı ile birlikte haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Albayrak,

“Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini en hızlı ve sürdürülebilir olarak ulaştırma adına yaptığımız tüm çalışmaların odağını oluşturacak olan yeni hizmet binamızın yapım çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız.

Tekirdağ’a en az 100 yıl hizmet verecek şekilde, son teknoloji ile donatılmış büyük ve modern hizmet binamızı, 19 Ağustos Cuma Günü saat 15:00’te, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaraoğlu’nun katılımı ile gerçekleştireceğimiz törenle hizmete açacağız.

Yeni hizmet binamızın açılış törenine tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu