Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR, ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Yapmış olduğu yatırımlar ve hayata geçirdiği projeler ile Tekirdağ’ı geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kendi imkanlarıyla, düşük maliyetle, 11 ilçede etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

BAŞKAN ALBAYRAK: “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kendi imkânlarımızla ve  düşük maliyetle araç filomuzu her geçen gün güçlendirerek etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme imkân ve kabiliyetimizi arttırıyoruz”

Bu kapsamda alınan 5 adet Fiat Doblo Kamyonet ve 1 adet çekici tırın tanıtımında bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kendi imkânlarımızla, düşük maliyetle, etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme imkân ve kabiliyetimizi arttırıyoruz. Bugün 3 Milyon 872 Bin TL’lik yatırımla 5 adet Fiat Doblo Kamyonet ve 1 adet çekici tır olmak üzere toplam 6 aracı daha araç filomuza katmış bulunuyoruz. Büyükşehir olarak her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz.

Tekirdağlı vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırma adına bundan sonra da araç filomuzu genişletmeye devam edeceğiz.

Yeni aldığımız araçlarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu