Tekirdağ

ÇERKEZKÖY’DE KEMANE VE NEY DÜETİ

Çerkezköy Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenen Mehtap Demir ve Burcu Karadağ’ın sahne aldığı konser muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

 

  Çerkezköy Belediyesi’nin Mart ayı kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. 7 Mart Pazartesi akşamı Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenen konserde sahne alan Mehtap Demir ve Burcu Karadağ muhteşem sahne performansları ile izleyicilerden tam not aldı.

BİRİ KEMANE ÇALDI, BİRİ NEY ÜFLEDİ

 Anadolu, Balkan ve Ortadoğu’nun unutulmaz eserlerine kemane çalarak söyleyen Mehta Demir ve ney üfleyerek ruh veren Burcu Karadağ, kendilerini izlemeye gelen müzik severler tarafından ayakta alkışlanırken, gecenin sonunda sahneye çıkan Belediye Başkan Yardımcımız Levent Yıldırım, sanatçılar Mehtap Demir ve Burcu Karadağ’a muhteşem performansları için teşekkür ederek, çiçek takdim etti ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu