Tekirdağ

ÇERKEZKÖY’DE 1500 TON SICAK ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ÇERKEZKÖY’DE 1500 TON SICAK ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


25/04/2022 13:38:27

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ulaşım kalitesini arttıracak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Çerkezköy ilçesinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde sürdürülen yol bakım, onarım ve yapım çalışmaları kapsamında Çerkezköy ilçesinin Vatan, Güveniş, Hükümet ve İstasyon Caddelerinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında toplamda 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, “2022 faaliyet programı kapsamında il genelindeki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çerkezköy’de sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladığımız caddelerimizin vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu