Tekirdağ

ÇERKEZKÖY İLÇESİ UĞUR MUMCU CADDESİNDE SICAK ASFALT SERİMİ TAMAMLANDI

ÇERKEZKÖY İLÇESİ UĞUR MUMCU CADDESİNDE SICAK ASFALT SERİMİ TAMAMLANDI


02/11/2022 09:54:52

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelinde ulaşım ağını güçlendirmek amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Çerkezköy ilçesinde 1200 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamın Çerkezköy ilçesinin Uğur Mumcu Caddesinde başlatılan BSK sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı. 500 metre uzunluğa, 12 metre genişliğe sahip yolda toplam 1200 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak 2022 faaliyet programı kapsamında yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “ Çerkezköy ilçemizde gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt serim çalışmalarımızın vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu