Tekirdağ

ÇERKEZKÖY İLÇESİ TEPE EMLAK KONUTLARI-İSTANBUL BAĞLANTI YOLU PROJESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri, Çerkezköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Kuştepe mevkiinde yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projesinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı. 

Çalışmalar kapsamında 450 metre uzunluğa sahip bağlantı yolunda, binder serimi ile birlikte toplam 1.400 ton asfalt dökümü gerçekleştirildi.

Projenin ilçede yaşanan trafik sıkışıklığının giderilmesine önemli ölçüde katkı sağlayacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  “İlçemizin şehir içi ve bağlantı yolu trafik ağının rahatlamasına büyük katkı sunacak olan Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projemiz de ekiplerimiz asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Yol çizgilerinin de çizilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz projemizin Çerkezköylü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu