Yaşam

Çatıda Sıkışan Ebabili İtfaiye Kurtardı

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA) – KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesinde bir apartmanın çatısında bulunan yağmur suyu giderine sıkışan ebabil, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Kocasinan Mahallesi Acıçeşme Sokak üzerindeki Topçu apartmanının çatısına bulunan yağmur suyu giderine  ebabil kuşu sıkıştı.

Kuşu görüp kendi imkanlarıyla kurtaramayan vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekipleri binanın 5’inci katındaki balkona çıkarak ayağında ip bulunan ebabili bulunduğu yerden kurtardı.

Bir itfaiye personeli ise bitkin haldeki ebabile su içirdi. Ebabil, daha sonra tedavi edilmek üzere veterinere götürüldü.(DHA)

 

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu