Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR ZABITA EKİPLERİ AVM’LERDE AÇTIKLARI STANTLARDA HALKI BİLGİLENDİRDİ

BÜYÜKŞEHİR ZABITA EKİPLERİ AVM’LERDE AÇTIKLARI STANTLARDA HALKI BİLGİLENDİRDİ


09/09/2022 15:23:08

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından, Zabıta Haftası dolayısıyla Süleymanpaşa İlçesi’nde faaliyet gösteren Tekira Alışveriş Merkezi ile Çorlu İlçesinde faaliyet gösteren Orion Alışveriş Merkezinde stant açılarak, zabıtanın faaliyetleri konusunda vatandaşlar bilgilendirildi.

Açılan stantlarda, Zabıta ekiplerinin il genelinde yaptığı çalışmalar ve tüketici hakları ile ilgili vatandaşlara bilgilendirici broşürler dağıtılırken, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla da çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Zabıta’nın toplum içerisindeki rolü dolayısıyla önemli bir görevi yerine getirdiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaşlarımızın esenlik, huzur, sağlık ve düzenin sağlanmasından sorumlu olan Zabıta Teşkilatının, belediyelerin hizmet birimleri arasında özel bir yeri vardır. Vatandaşlarımızın güvenliği, sağlığı ve mutluluğu için çalışan Zabıta Teşkilatımız, halk ile her zaman iç içe olmasından dolayı Büyükşehir Belediyemizin gören gözü ve işiten kulağı durumundadır. Zabıta haftası dolayısıyla, açtığımız stantlarda zabıta ekiplerimizin çalışmaları konusunda halkımızı bilgilendirdik. Çocuklarımıza, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi çeşitli hediyeler vererek onları bir nebze de olsa mutlu etmek istedik.  Bu duygu ve düşüncelerle, bir kez daha başta Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapmakta olan değerli mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm Zabıta Teşkilatımızın, Zabıta Haftası’nı kutluyor ve meslek yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

Açılan stantlara ilgi gösteren vatandaşlar da Zabıta ekiplerinin bilgilendirme faaliyetinden memnun olduklarını ifade ettiler.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu