Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA KAR MESAİSİNDE

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA KAR MESAİSİNDE


12/01/2022 10:47:37

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, sabah saatlerinde başlayan ve etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla harekete geçti ve il genelinde tüm ilçelerde yoğun kar mesaisine devam ediyor.

Yoğun kar yağışı dolayısıyla kapanma noktasına gelen yollar, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, büyükşehir ekiplerinin kar küreme, temizleme ve tuzlama çalışmaları sonucunda kullanıma hazır hale getiriliyor. 

Başkan Albayrak: “Ekiplerimiz İl Genelinde Yoğun Kar Mesaisini Sürdürüyor”

Ekiplerin, aniden başlayan ve il genelinde etkili olan kar yağışı ile birlikte kar mesaisine başladıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kar ve buzla mücadelede gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, “9 adet tuzlama aparatlı kar küreme kamyonu, 3 adet kar küreme bıçaklı kamyon, 15 adet grayder, 11 adet bekoloder, 3 adet loder lastik tekerlekli yükleyici ve 101 personel ile yolların kapanmaması için bir taraftan kar temizleme faaliyetini yürütürken, diğer taraftan da buzlanmaya karşı tuzlama çalışması gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması ve herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışıyor” dedi. 

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu