Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE MESLEKİ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE MESLEKİ EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ


22/06/2022 14:07:14

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 2021-2022 Öğretim yılında 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında Mesleki Eğitimini Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet birimlerinde tamamlayan lise öğrencilerine Mesleki Eğitim Belgesi verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Recai Suvari ve 1. Hukuk Müşaviri Av. Yıldız Çelikkol tarafından büyükşehir belediyesi bünyesindeki 6 daire başkanlığında mesleki eğitimlerini başarı ile tamamlayan lise öğrencilerine Mesleki Eğitim Belgeleri takdim edildi. Belgelerin takdimi sırasında bir konuşma yapan Fatih Ünsal, “Gelecekteki meslekleriniz ne olursa olsun en iyisini yapmak için okumaya, öğrenmeye devam etmelisiniz. Henüz yolun çok başındasınız. Hepinize mutlu ve başarılı bir çalışma hayatı diliyorum” dedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak eğitimin hayatın her aşamasında devam eden bir süreç olduğuna inanıyor ve eğitime büyük önem veriyoruz. Ben tüm öğrencilerimize staj yaptıkları süre boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, gelecek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu