Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR


17/02/2022 09:33:07

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ulaşım kalitesini arttırmak amacıyla başlattığı yol yapım ve onarım çalışmasına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Malkara ilçesinin Yörük, Kırıkali, Evrenbey, Karaiğdemir, İshakça Mahalleleri ile ilçe merkezi arasındaki bağlantı yollarında başlatılan SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı. 21 kilometre uzunluğa, 7,5 metre genişliğe sahip olan yolda toplam 25 bin m³ beton serimi yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde başlattığımız yol yapım ve onarım çalışmalarına mesai mefhumu gözetmeden devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Tekirdağ’ın ulaşım kalitesini arttıracak önemli çalışmalara imza attık. Malkara ilçemizde SSB beton serim çalışması tamamlanan yolumuzun hem ilçemize hem de vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu