Tekirdağ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE DİSK GENEL İŞ SENDİKASI ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE DİSK GENEL İŞ SENDİKASI ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI


02/02/2022 15:08:57

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ bünyesinde görev yapan kadrolu daimi işçileri kapsayan Toplu İş Sözleşmesi, Başkan Albayrak ve sendika temsilcilerinin katılımı ile imzalandı.

Başkan Albayrak:” Emeğin En Yüce Değer Olduğunu Her Zaman Savunduk”

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen imza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman emeğin en yüce değer olduğunu savunduk ve çalışanlarımıza emeklerinin karşılığını verme gayreti içinde olduk. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ bünyesinde çalışan kadrolu daimi işçilerimize yüzde 33 zam sağladığımız sözleşmemizin tüm işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza ve şehrimize en iyi hizmeti vermek için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

15.01.2022-14.01.2025 tarihlerini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, DİSK Genel İş Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Mesut Alak, DİSK Genel İş Sendikası Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İşyeri Baş Temsilcisi Cengiz Ataklı ve TESKİ İşyeri Baş Temsilcisi Fatih Kalemci tarafından imzalandı.

İmza töreninde Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral, daire başkanları ve sendika temsilcileri de hazır bulundu.

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu