Çorlu

Bu Yollar Ne Olacak Ahmet Başkan?

Yol ve asfalt yaptık diyerek seçim çalışmalarında boy gösteren Ahmet Sarıkurt’a vatandaşlardan fotoğraflı isyan geldi. Sosyal medya hesapları üzerinden Çorlu’nun güzel yerlerini paylaşan Sarıkurt’a, vatandaşlar tepki gösterirken bozuk ve yapılmayan yollarında fotoğrafını paylaştı.

4 Yılda 293 Futbol Sahası Büyüklüğünde Yol Yapılmış

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt henüz adaylığını açıklamasada sosyal medya hesapları üzerinden Çorlu’da yaptığı işleri anlatan seçim çalışmalarına başladı. Çorlu’nun çeşitli bölgelerinden fotoğraf atarak yol ve asfalt çalışmalarını anlatan Sarıkurt, vatandaşların isyan etmesine neden oldu.

Havuzlar Mahallesi Yüksel Caddesi’nin fotoğrafını paylaşan bir vatandaş, ‘Burası Havuzlar Yüksel Caddesi. Niye orası kadar güzel değil?’ notuna yer verdi.

Fotoğrafta yolun bir kısmının asfalt olduğu bir kısmının ise tarla yolu gibi çamurlu ve toprak olduğu görüldü.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu