Yaşam

4 Yılda 293 Futbol Sahası Büyüklüğünde Yol Yapılmış

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt sosyal medya hesapları üzerinden, Çorlu’da 4 yılda 293 futbol sahası büyüklüğünde yol yaptığını açıkladı. Bu açıklamadan sonra Çorlulu vatandaşlardan bazıları tebrik ederken, bazıları ise yapılmayan bozuk yollarında yapılmasını istedi.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı yol çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Sarıkurt:” 4 yılda 26 mahallede, 80 caddede, 802 sokakta 293 futbol sahası büyüklüğünde yol yaptık. 143 kilometre asfalt, 65 kilometre kilit taşı döşedik” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medya üzerinden yapılan bu paylaşım ardından bazı vatandaşlar, başkanı tebrik ederken bazı vatandaşlar ise bozuk olan yollarında yapılmasını istedi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu