Tekirdağ

BU DA TEKİRDAĞLI RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Tekirdağ’da Recep Tayyip Erdoğan isimli genç Demokrasi ve Atılım Partisi’ne (DEVA) üye oldu. DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen üye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da Recep Tayyip Erdoğan isimli genç Demokrasi ve Atılım Partisi’ne (DEVA) üye oldu.

DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen üye kabul töreninde DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi ve Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Gül Kantarcıoğlu yeni üyelerin rozetlerini takdim etti.

EN YENİ ÜYE CUMHURBAŞKANI İLE AYNI İSİM VE SOY İSİME SAHİP

Deva Partisi’ne Tekirdağ’da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile isim benzerliğine sahip Tekirdağlı Recep Tayyip Erdoğan üye oldu.

DEVA Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Sosyal Medya hesaplarından yapılan açıklamada, “DEVA Partisi olarak her geçen gün damla damla büyüyor, damla damla yüreklere giriyoruz.Yeni üyelerimizden Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Aksoy ve Ömer Yıldız’a ve partimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.” ifadeleri yer aldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu