Asayiş

A4 KAĞITLARI SATTIĞI İDDİA EDİLEN OKUL MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

Kapaklı’da bir okula ait a4 kağıtlarını, kırtasiyeye para karşılığı sattığı iddia edilen okul müdürü açığa alındı. Kayıt döneminde velilerden bağış…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kapaklı’da bir okula ait a4 kağıtlarını, kırtasiyeye para karşılığı sattığı iddia edilen okul müdürü açığa alındı.

Kayıt döneminde velilerden bağış olarak alınan a4 kağıtlarını, para karşılığı bir kırtasiyeye sattığı iddia edilen okul müdürü açığa alındı.

Olay, Kapaklı Belediye Ortaokulu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde okula girip çıkan kişiler olduğunu gören vatandaşlar durumu emniyet ekiplerine haber verdi.

Konuyla ilgili güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis, okula girip çıkanların okul müdürü, yakınları ve kırtasiyeciler olduğunu tespit etti.

Kamera görüntülerinde okula ait kağıtların araçlara yüklendiği görünmesi üzerine polis, okul müdürü Y.T. ve diğer şahısların ifadesine başvurdu.

Konuyla ilgili incelemenin ardından okul müdürü Y.T. ve diğer zanlılar adliyeye sevk edildi.

Adli kontrol şartıyla salıverilen okul müdürü Y.T.’nin, soruşturma tamamlanana kadar açığa alındığı öğrenildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu