Asayiş

Bıçakla Kasiyerin Üzerine Yürüdü! Tehdit Etti!

Kapaklı’da bir zincir markette müşteri ve kasiyer arasında çıkan sözlü tartışma karakolda bitti.

Kapaklı İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan bir zincir markette satın aldığı bıçağı iade etmek isteyen müşteri ve kasiyer arasındaki tartışma karakolda bitti. İddiaya göre, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı olduğunu söyleyen bir kişi, yaşanan tartışma sonrası iade etmek istediği ve elinde bulunan bıçakla kasiyere tehdit ve hakaretlerde bulundu.

Markette bulunanların araya girmesiyle taraflar ayrılırken, kasiyer güvenlik kamera görüntülerini alarak soluğu karakolda aldı.

İddiaya göre, görüntüleri belediye WhatsApp grubuna da atan kasiyer, zincir market yöneticilerinin araya girmesiyle şikayetinden vazgeçti.

Olayın ertesi günü, belediye başkan yardımcısı olduğu iddia edilen kişinin, bu kez eşiyle birlikte markete gelerek kasiyere ve iş arkadaşlarına hakarette bulunması nedeniyle kasiyerin bir kez daha emniyete giderek şahıslardan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Konunun Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e aktarıldığı öğrenilirken, Başkan Çetin’in konu hakkında nasıl tavır alacağı merak konusu oldu.

Kaynak Kapaklı Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu