Ergene

Başkanlar Albayrak ve Yüksel Ergeneli muhtarlarla buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ilk olarak Ergeneli muhtarlarla Marmaracık Mahallesi’nde yer alan Merkez Camii’nde sabah namazında bir araya geldi.
Burada bir süre vatandaşlarla da sohbet ederek isteklerini dinleyen Başkanlar Albayrak ve Yüksel daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesince yaptırılan ve Ergene Belediyesi tarafından da vatandaşların hizmetine sunulan Marmaracık Göl Restoranda düzenlenen kahvaltı programında muhtarlarla bir araya geldi.
Ergeneli muhtarlar adına kısa bir konuşma gerçekleştirerek Başkanlar Albayrak ve Yüksel’e teşekkür eden Ergene Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Doğru mahallelere yapılan hizmetler olduğunu bu hizmetler nedeniyle hem Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine hem de Ergene Belediyesine teşekkür ettiğini kaydetti.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a Ergene’de hayata geçirilen projelerden ötürü teşekkür etti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise Ergene’nin çeşitli mahallelerinde planlanan projeler hakkında bilgiler vererek Ergeneli muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerilerini sundu.
Düzenlenen programla ilgili olarak açıklama yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli, CHP Ergene İlçe Başkanı Ramadan Duran, ile yöneticileri, belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve mahalle muhtarlarımız ile önce Marmaracık mahallemizde sabah namazımızı eda ederek vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı buldum. Ardından ilçemize kazandırdığımız sayısız kalıcı eserden biri olan Göl Restoranda kahvaltıda bir araya geldik. Muhtarlarımız büyükşehir belediyemizden taleplerini bizzat Kadir başkana iletme imkanı buldular. Ben de ilçemize katkıları ve hizmetlerinden ötürü Tekirdağ Büyükşehir belediye başkanımıza Ergene halkımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu