Ergene

Başkan Yüksel’den öğretmenler günü kutlaması

Başkan Yüksel, 24 Kasım 1928 tarihinde ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e “Başöğretmen” unvanının verilmesinin ardından her yıl 24 Kasım gününün Öğretmenler Günü olarak kutlandığına vurgu yaparak, “Bir ulusun çağdaş medeniyetler seviyesine erişebilmesi yalnızca kaliteli eğitim ve öğretimle mümkün olur. Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın yetiştirilmesinde baş tacımız olarak nitelendirdiğimiz öğretmenlerimiz, milletimizin sosyal ve kültürel alanda gelişim göstermesinde büyük katkı sağlamaktadır” diye konuştu.
 Öğretmenlik mesleğini icra eden öğretmenlerin topluma hizmet ettiğinin altını çizen Başkan Yüksel, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, ‘Öğretmenler Yeni Nesil Sizlerin Eseri Olacaktır’ sözüyle öğretmenlere verdiği değeri ve yüklediği sorumluluğu göstermektedir. Atamızın bize emanet ettiği nesillerin yetiştirilmesinde en önemli görevi üstlenen tüm öğretmenlerimizin; 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, öğretmenlerimize yaşamları boyunca başarı, sağlık ve mutluluklar diliyorum” açıklamasında bulundu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu