Ergene

Başkan Yüksel Ergene Sinoplular Derneği’nin pikniğine katıldı

Ulaş Çamlık alanında düzenlenen piknik ve güreş şölenine Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer ve İlhami Özcan Aygun, siyasi partilerin ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile parti yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.

 Programda konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, bu organizasyonu yapan dernek başkanlarımıza, federasyon başkanımıza bizleri sizlerle buluşturduğu için ayrı ayrı teşekkür ediyorum diyerek, “Sizler de çok iyi biliyor ve takdir ediyorsunuz ki düğünde, cenazede her platformda sizlerle birlikteyiz. Sadece bu alanlarda mı değil, hizmetlerimizle de sizlerle beraberiz. Cumhuriyet Mahallemizde Samsunluların, Sinopluların ağırlıklı olarak yaşadığı mahallemizde 20 bin metrekare kilit parke taş döşüyoruz. Daha önce de 100 bin metrekare taş döşemiştik. Tabii bunlar yetmez, şimdi de aile çay bahçeleri, parklar yapıyoruz. İhalesini kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz” dedi.

 Dernek yöneticileri de Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e günün anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu