Ergene

Başkan Yüksel Aşure programına katıldı

Cem Vakfı Ergene Şubemizin Ergene Belediyesi Sosyokültürel Tesis Cem Evi ve Aşevinde düzenlediği Aşure programına Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Tekirdağ Milletvekilleri Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, siyasi partilerin ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.

 Ergene Cemevi’nde düzenlenen aşure programına katılarak canlarımız ile bir arada olduk diyen Başkan Yüksel, “Muharrem ayında yaşanan acıların bir daha yaşanmamasını, bu kutsal ayın ülkemizin birlik ve beraberliğine aşure gibi tat vermesini diliyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

 Başkan Yüksel ayrıca, “Sevgi kenti Ergenemizde Aşure bereketini Ergeneli hemşerilerimizle birlikte yaşadık. Ergene Belediyesi olarak biz de ilçemizde kurulan semt pazarlarında vatandaşlarımızla bir arada olarak hem esnafımıza hem de Pazar alışverişine çıkan vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Ergene’de tüm vatandaşlarımızla din, dil, ırk ve mezhep ayırımı yapmadan bir arada olduk, olmaya da devam ediyoruz. Ergene Cem Vakfı tarafından düzenlenen aşure programına katılan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da aşure gibi birlik, beraberlik içerisinde oluruz” diye konuştu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu