Tekirdağ

Başkan Yüksel Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla Mimarlar Odasına ziyarette bulundu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, her yıl Ekim ayının ilk pazartesi günü kutlanan ve bu yıl 3 Ekim tarihine denk gelen Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Tekirdağ Temsilciliğini ziyaret etti.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Karaküçük ile birlikte Mimarlar Odası Tekirdağ İl Temsilcisi Okan Tuncer’e ziyarette bulunan Başkan Yüksel, Tekirdağ’da faaliyet gösteren mimarların Dünya Mimarlık Günü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Yüksel, mimarların nezdinde İl Temsilcisi Tuncer’e çiçek takdim etti.

TUNCER TEŞEKKÜR ETTİ

Mimarlar Odası Tekirdağ İl Temsilcisi Okan Tuncer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Yüksel’e teşekkür ederken, Dünya Mimarlık Günü ile ilgili de bilgilendirmede bulundu. Tuncer, Birleşmiş Milletler Dünya Konut Günü ile eş zamanlı olarak kutlanan Dünya Mimarlık Gününün bu yıl “Architecture For Well-being (Sağlık-Esenlik İçin Mimarlık) teması üzerinden çeşitli etkinliklerle kutlandığını ifade etti.

YÜKSEL: MİMARLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla TMMOB Mimarlar Odası Tekirdağ Temsilciliğini ziyaret ederek, İl Temsilcisi Sayın Okan Tuncer ve odaya bağlı mimarlarımızın gününü kutladık. Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Şenol Karaküçük ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, değerli mimarlarımızla sohbet ederek, çalışmalarında başarılar diledik. Bu vesile ile bir kez daha Süleymanpaşa’mızda ve ilimizde faaliyet gösteren mimarlarımızın gününü kutluyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu