Tekirdağ

Başkan Yüksel çeşitli etkinliklere katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 11. Geleneksel Üniversite Meslek Tanıtım Etkinliği ile Karayolu Trafik Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklere iştirak etti.

ANADOLU LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Tekirdağ Anadolu Lisesi tarafından organize edilen ve 52 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe katılan Başkan Yüksel, öğrencilerle sohbet etti, üniversitelerin tanıtım stantlarını ziyaret etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yüksel, “Süleymanpaşa’mızda 52 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen 11. Geleneksel Üniversite Meslek Tanıtım Etkinliğinde gençlerimizle buluştuk.  Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen programda, bir araya geldiğimiz genç kardeşlerimizle sohbet ederek, misafir okulların tanıtım stantlarını ziyaret ettik. Sınav yolunda öğrencilerimizin belediye olarak yanlarındayız. Lise son sınıf öğrencilerimize aylık internet yüklü kartlar hediye ettik. Dileyen öğrencilerimizin sınav harçlarını da belediye olarak biz ödüyoruz. Anadolu Lisesi’nin öncülük ettiği bu önemli etkinliğin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum,” diye konuştu.

TRAFİK HAFTASI KUTLAMALARINA KATILDI

Daha sonra Karayolu Trafik Haftası dolayısıyla sahil dolgu alanda düzenlenen etkinlikleri de ziyaret eden Başkan Yüksel, ilgili kurumlar tarafından açılan stantlara ve gerçekleştirilen uygulamalara eşlik etti. Yüksel, konuyla ilgili açıklamasında, “Karayolu Trafik Güvenliği Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliklere katıldık. Bu yıl, “Trafikte Her Yıl Daha İyiye” temasıyla gerçekleştirilen kutlamalar kapsamında, sahil dolgu alanda kurulan stantları ziyaret ederek, ilgili kurumlarımızın ve öğrencilerimizin hazırladığı trafik güvenliği farkındalık çalışmaları hakkında bilgi aldık,” ifadelerine yer verdi.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu