Tekirdağ

Başkan Yüksel Bilim ve Tiyatro Şenliğine katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen Bilim ve Tiyatro Şenliği etkinliklerine katıldı.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar’ın da kendisine eşlik ettiği Bilim Gösterisi etkinliği ziyaretinde öğrencilerin heyecan ve mutluluğunu paylaşan Başkan Yüksel, çocuklarla yakından ilgilendi.

YÜKSEL: “ÇOCUKLARIN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK HER ŞEYE DEĞER”

Yarıyıl tatili boyunca her gün devam eden etkinliklerle ilgili açıklamada bulunan Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak çocuklarımıza yönelik yarıyıl tatilinde gerçekleştirdiğimiz Bilim ve Tiyatro Şenliği etkinliklerine katıldık. Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen bilim atölyeleri çalışmalarına dâhil olarak, bir araya geldiğimiz çocuklarımızla eğlenceli dakikalar geçirdik. Kardeşlerimizin gözlerinde gördüğümüz mutluluk her şeye değer,” diye konuştu.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Süleymanpaşa Belediyesi Bilim ve Tiyatro Şenliği sona yaklaşırken, 2 haftalık süreçte binlerce öğrenciyi ağırladı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu