Ergene

Başkan Yüksel 8 Mart Geleneğini Sürdürdü

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmadı ve sabah saatlerinde iş yerlerine gitmek üzere işçi duraklarına gelen emekçi kadınlar başta olmak üzere vatandaşlara çeşitli hediyeler takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
Her yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kadınlara çiçek ve çeşitli hediyeler dağıtarak kutlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu yıl da geleneği bozmadı. Başkan Yüksel Ergene’de sabahın erken saatlerinde işe giden emekçi kadınlara karanfil, şal ve marteniçka hediye etti.
Sabahın erken saatlerinde işe gitmek için evlerinden servis duraklarına çıkan kadınlara Başkan Yüksel, şal, karanfil ve baharın müjdecisi olan marteniçkalardan hediye etti. Sabah düzenlenen programa belediye başkan yardımcıları Ali Aydoğdu ve Yüksel Baydarlı, Ergene Belediye Meclis Üyesi Ali Cengiz Yürük ve Abdullah Yaman da katıldı.
Ergene ilçesinin sanayi bölgesi olduğunu ve kadın istihdamının yoğun olduğunu kaydeden Başkan Yüksel, “Bölgemizdeki kadın istihdamının daha da artması ve kadınların daha iyi şartlarda çalışmalarını her şeyden fazla önemsiyoruz. Kadınlarımıza sadece 8 Mart’ı değil, her günü en az 8 Mart kadar özel kılmak en büyük amacımız ve temennimizdir. Çünkü geleceği onlar şekillendirecektir. Bizler bu görevleri ve makamları onların yetiştirecekleri çocuklara devredeceğiz. Kadınlarımız ne kadar güçlenir ise o kadar güçlü Türkiye’ye ve geleceğe sahip oluruz. Bu vesileyle bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi. FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu