Tekirdağ

Başkan Uzunlar okulun ilk gününde Kumbağlı öğrencilerle buluştu


  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk gününde, Kumbağ İlkokulu’nun düzenlediği törene iştirak ederek öğrencilerle kucaklaştı. Başkan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk gününde, Kumbağ İlkokulu’nun düzenlediği törene iştirak ederek öğrencilerle kucaklaştı. Başkan Uzunlar, yeni bir yıla başlayan öğrencilere küçük armağanlar vererek başarılar diledi.

YENİ DÖNEMDE ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı dolayısıyla düzenlenen törende, öğrencilere hitap eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, yeni dönemde tüm öğretmen ve öğrencilere başarı temennisinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini paylaştı. Okul Müdürü Kenan İşcan’ın takdim ettiği plaketi kabul eden Başkan Uzunlar, Süleymanpaşa Belediyesi olarak Kumbağ’a kazandırdıkları okul binasının da önemli bir yatırım olduğuna değindi. Tören sonrası sınıfları ziyaret eden Uzunlar, öğrencilerle tek tek ilgilenerek küçük armağanlar verdi, öğretmenlere kolaylıklar ve iyi bir eğitim-öğretim dönemi diledi.

“BİLGİ VE SEVGİ DOLU BİR EĞİTİM YILI OLSUN”

Törenin ardından açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, “2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk gününde Kumbağ İlkokulu’nda çocuklarımızla kucaklaştık. Yeni eğitim yılına büyük bir enerji ve heyecanla başlayan öğrencilerimiz başta olmak üzere, öğretmenlerimize ve idarecilerimize hayırlı olsun dileklerimizi sunduk. Bilgi, sevgi ve hoşgörüyle dolu bir eğitim yılı dilerim,” diye konuştu.

Uzunlar, daha sonra Süleymanpaşa İlkokulu’nda düzenlenen ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Resmi Açılış Törenine de katıldı. 

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu