Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN ÜÇ AYLAR BAŞLANGICI MESAJI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, üç ayların başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgi, barış ve kardeşlik dini İslamiyet’te çok önemli yeri olan mübarek üç aylara bir kez daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Üç ayların başlangıcı, mübarek kandillerimizin ve on bir ayın sultanı Ramazan’ın müjdecisidir.

Yüreklerimizi dolduran yüksek manevi duygular içerisinde ibadetlerimizi yerine getirdiğimiz Recep, Şaban ve Ramazan ayları, hoşgörü, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma değerlerimizi en güzel şekilde yaşamamıza vesile olmaktadır.

Toplumsal bağlarımızı geliştiren mübarek üç aylar, huzurlu, mutlu ve bereketli günlere kavuşacağımıza olan umut ve inancımızı güçlendirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek üç aylara ulaşmanın mutluluğunu değerli halkımızla paylaşıyor, başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine barış, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu