Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ GAFFAR OKKAN’I ANMA MESAJI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehit edilişinin 22. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi:

Başarılı meslek yaşamı boyunca örnek çalışmalara imza atan Diyarbakır Eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, 24 Ocak 2001 tarihinde bir suikast sonucunda şehit edildi.

Vatan sevgisi ve hizmet aşkıyla sürdürdüğü meslek yaşamı boyunca, görev yaptığı her yerde halkın sevgisini kazanan Ali Gaffar Okkan, gönüllerde taht kurmuş bir emniyet müdürüydü. Hain suikasti düzenleyen karanlık güçlerin ülkemizin bütünlüğünü, halkımızın birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik eylemleri sonuçsuz kalacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı, şehit edilişinin 22. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu