Tekirdağ

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 29 EKİM ÇERKEZKÖY VE MARMARAEREĞLİSİ’NİN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK’IN 29 EKİM ÇERKEZKÖY VE MARMARAEREĞLİSİ’NİN KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI


29/10/2022 15:34:16

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 29 Ekim Çerkezköy ve Marmaraereğlisi’nin Kurtuluş Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşadığımız bu anlamlı günde Çerkezköy ve Marmaraereğlisi’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Mili Mücadelenin Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Kurtuluş Savaşı’ndan şanlı bir zaferle çıkan vatansever ulusumuz, en ideal yönetim şekli olan Cumhuriyet’e kavuşmuştur.

Özgürlük ve bağımsızlık ruhu ile yurdumuza ve Cumhuriyet’imize sahip çıkmaya, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetini yaşatmaya ve yüceltmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 29 Ekim Çerkezköy ve Marmaraereğlisi’nin Kurtuluş Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu