Yaşam

Balsa Malzemeleri

Sponsorlu

Balsa Malzemeleri

Genellikle ses yalıtımı engelleyebilmek için kullanılan balsa maket malzemesi, mimarlık okuyan öğrenciler için kullanışlı olan bir özelliğe sahiptir. Ayrıca uzay ve film endüstrilerinde, taşımacılık ve soğuk hava depolarının yalıtılması kısmında kullanılan balsa çeşitleri, her türlü hobi ürünü olarak karşımıza çıkar. Kolay kullanılan aynı zamanda boyanabilen yapısı sayesinde istenilen şekilde sokulması mümkün olur. Bu ürünlerin saklanması doğru olur ise nem ve küf gibi nedenlere sebep olmaz.

Maketler ve İnşaat Ürünleri

Günümüz koşullarında uçak maketlerinde, özellikle inşaat firmalarının yapmış olduğu maketlerde kullanılan balsa ürünü, uygun fiyatlı olarak satın alınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı boyutlara ve uzunluklara sahip olabilir. Aynı zamanda kolay kesilebilmesi açısından kolay şekillendirilebilir boyutlara sahiptir.

İhtiyaç halinde satın alma işleminizi gerçekleştirebilmek ve onlarca balsa ürünleri arasından tercih yapabilmek için https://www.hobi24.com/balsa-plaka-cita internet adresini tıklamanız yeterlidir. Bunun yanı sıra bu ürünlerin boyana bilmesi ve kesilmesi için kullanılacak tüm bu bir malzemeleri yine aynı internet sitesi üzerinden uygun fiyatlı olarak alıcıları ile buluşturur.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

  Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
  © Copyright 2014

   

  Özge Özkan

  Bu Yazar Çorlu'da Haber sponsorlu iş ortağıdır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu