Yaşam

Abiye Tulum Modelleri

Sponsorlu

Abiye Tulum Modelleri

Abiye tulum modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıktığından bu tarz modeller her zaman ilgi görüyor. Bir abiye elbisesinin tarzı, giyildiği duruma bağlı olacaktır. Örneğin, bir kokteyle gidiyorsanız daha göz alıcı bir şeyler giymek isteyebilirsiniz. Ancak bir düğüne veya resmi bir etkinliğe gidiyorsanız muhtemelen daha zarif bir şeyler giymek isteyebilirsiniz.

Bugün piyasada birçok farklı türde abiye tulum modelleri var! Ama hepsinin ortak bir noktası vardır. Bu kıyafetlerin tamamı sizi harika gösterecektir. Abiye tulum modelleri veya parti elbisesi olarak da bilinen gece elbisesi, parti ve balo gibi etkinliklerde giyilen uzun kollu bir gece elbisesidir.  Bu tarz tasarımlar söz konusu olduğu zaman kırmızı, pembe veya mor tonlarının ön plana çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Günümüz itibariyle tasarımı yapılan Abiye tulum modelleri farklı tarzlara sahiptir. Bu kıyafetlerin bazıları uzun kollu bazılarıysa daha çok kısa kol tasarımına sahiptir. En popüler model ise daha çok estetik görünmek isteyen bayanların tercih ettiği straplez gece elbiseleridir. Abiyeler; düğün ve diğer özel gün ve gecelerde en çok talep gören elbiseler arasında yer alırlar. https://www.tiah.com.tr/abiye-tulum sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

  Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
  © Copyright 2014

   

  Özge Özkan

  Bu Yazar Çorlu'da Haber sponsorlu iş ortağıdır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu