Yaşam

Arama Kurtarma Tatbikatı Yapıldı

Ruhan YALÇIN / TEKİRDAĞ, (DHA)  -TEKİRDAĞ’da AFAD ekipleri, 2 arama kurtarma köpeğinin de katılımıyla,  arama kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi. Tatbikatı, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’da izledi.

Tekirdağ’da AFAD ekipleri, 2 arama kurtarma köpeğinin de katılımıyla, afet ve acil durum olaylarında kurtarma olaylarını etkin ve verimli yürütmek amacıyla tatbikat gerçekleştirildi.

Tekirdağ’da muhtemel afet ve acil durum olaylarında kurtarma faaliyetlerini daha etkin ve verimli yürütmeleri, her an göreve hazır halde bulundurulmasının sağlanması, müdahale kapasitelerinin arttırılması amacıyla düzenlenen tatbikat başarıyla tamamlandı.

Süleymanpaşa ilçesinde eski bir fabrikada gerçekleştirilen tatbikatı, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’da izledi. Vali yıldırım tatbikat sonunda AFAD ekiplerini tebrik etti.(DHA)

 (FOTO: DHA,TEKIRDAG)

 (FOTO: DHA,TEKIRDAG)

 (FOTO: DHA,TEKIRDAG)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu