Yaşam

Annesiyle Kavga Etti: Evden Ayrıldı! Kayıp Pınar Her Yerde Aranıyor!

Çorlu’da, annesi ile kavga ettikten sonra not bırakarak evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan Pınar her yerde aranıyor.

Cumartesi akşamı, annesi ile bir tartışma sonrası not bırakarak evden ayrılan 27 yaşındaki Pınar, ailesi ve emniyet güçleri tarafından aranıyor. Gazetemiz Çorlu Aktüel ve internet sitemiz corludahaber.com’a konuşan aile kızının durumundan endişe ediyor.

Ufak bir tartışma sonrası kızının not bırakarak evden ayrılması ve bir daha haber alamaması üzerine aile karakola giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Ailenin ise çevre iş yeri güvenlik kameralarına baktığında kızının bir çocukla el ele tutuşarak gittiğini gördü. Kızının durumundan şüphe eden anne Nilüfer:” Kızım Cumartesi gününün akşam saatlerinden beri kayıp. Bir tartışma yaşadık ve sonra bana kızdı. Not bırakıp evden ayrılmış. Kızımı arıyorum telefonu kapalı. Emniyette başvuruda bulunduk. Polisimiz her yerde arıyor. Bizde ailesi olarak her yerde arıyoruz. Ben çevre iş yerlerini gezdim. Güvenlik kameralarını inceledim. Bir kameraya kızımın görüntüsü takılmış. Bir çocukla el ele tutuşarak gittiğini gördüm” dedi.

HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM

Konuşmasına devam eden anne:” Kızım çok iyi niyetli. Herkesi kendisi gibi iyi olduğunu sanıyor. Yanında ki çocuk kimdir, nedir bilmiyorum. Çocuk kızımın telefonu almış olabilir. Kızım yanına kartını ve bir miktar para almış. Adam kim bilmiyoruz. Kötü yola sevk edebilir. Korkutmuş olabilir, herşey olabilir. Yardım edin ne olur. Kızımı gören duyan varsa 112 Acil Çağrı Merkez’ini veya 0541 581 54 15 numarasını arasınlar. Kızımın adı Pınar, kızıl saçlı. 27 yaşında 155 boyunda 43 kilo.”

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu