Asayiş

43 litre Gümrük Kaçağı İçki Ele Geçirildi


KIRKLARELİ’de jandarmanın bir araçta yaptığı aramada Bulgaristan’dan kaçak olarak getirilen 43 litre içki ele geçirildi, G.Ö.(53), gözaltına alındı. İl Jandarma…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

KIRKLARELİ’de jandarmanın bir araçta yaptığı aramada Bulgaristan’dan kaçak olarak getirilen 43 litre içki ele geçirildi, G.Ö.(53), gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yaptığı çalışmada, G.Ö.’nün gümrük kaçakçılığı yaptığını belirledi.

Takibe alınan G.Ö.’nün kullandığı araç Babaeski İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından sabaha karşı durdurulup aramaya alındı.

Aramada aracın koltuk altlarına gizlenmiş Bulgaristan’dan getirildiği belirlenen çeşitli marka ve cinste 43 litre gümrük kaçağı içki ele geçirildi.

Gözaltına alınan G.Ö., hakkında ‘Kaçakçılıkla mücadele kanuna muhalefet’ suçundan işlem başlatıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu