Asayiş

26 SUÇ KAYDI BULUNAN ZANLI YAKALANDI


TEKİRDAĞ’da 26 suç kaydı bulunan R.Ş., çapa motoru hırsızlığı şüphesiyle yakalandı. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ Mahallesinde, R.Ş., müracaatta bulunarak…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ’da 26 suç kaydı bulunan R.Ş., çapa motoru hırsızlığı şüphesiyle yakalandı.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Kumbağ Mahallesinde, R.Ş., müracaatta bulunarak bahçesinde bulunan ve maddi değeri 25 bin TL olan, 2 adet çapa motorunun çalındığını bildirmesi üzerine jandarma ekipleri harekete geçti.

Yapılan araştırmalar ve kamera incelemesi sonucu hırsızlığı H.T.’nin yaptığı ve 19’u hırsızlık olmak üzere toplam 26 suç kaydı olduğu tespit edildi.

H.T, Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ve Kapaklı İlçe Komutanlığı ekipleri ile yapılan koordine sonucu Kapaklı ilçesinde yakalandı. R.Ş., çalıntı malzemeleri Çorlu ilçesindeki depoda sakladığını itiraf etti.

Malzemeler bulunarak sahibine teslim edilirken, R.Ş. ile ilgili soruşturma sürüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu