Tekirdağ

23 NİSAN’DA ÇOCUKLARIMIZ İLE DOĞADAYIZ

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. Yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından 08-14 yaş arası çocuklarımızın katılacağı Doğa Yürüyüşü düzenlenecek.

 

23 Nisan Cumartesi günü Kırklareli’nin doğa harikası Balkaya Ormanlarında düzenlenecek Doğa Yürüyüşü’ne 08-14 yaş aralığındaki tüm çocukların katılabileceğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yaklaşık 5 kilometrelik parkurda geleceğimizin teminatı çocuklarımız ile birlikte yürüyeceğiz. Yürüyüşe katılmak isteyen çocuklarımız velileri ile birlikte Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi’ne 11-15 Nisan tarihleri arasında başvurabilirler” dedi.

BALKAYA’NIN EŞSİZ GÜZELLİKLERİ KEŞFEDİLECEK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenecek doğa yürüyüşüne tüm çocuklarımızı davet eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yürüyüşümüze kayıt yaptıracak çocuklarımızı 23 Nisan Cumartesi günü 09.00’da Belediye önünden otobüsler ile alarak, Balkaya Ormanlarına götüreceğiz. Eşsiz doğal güzelliklerinin bulunduğu 5 kilometrelik parkurda çocuklarımız ile birlikte şarkılar, türküler söyleyerek yürüdükten sonra birlikte yemek yiyeceğiz. Ardından çocuklarımızı alarak Çerkezköy’e döneceğiz” ifadelerini kullandı.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu