Tekirdağ

17 KASIM ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ BAYRAMI KUTLU OLSUN

17 KASIM ŞARKÖY’ÜN KURTULUŞ BAYRAMI KUTLU OLSUN


17/11/2021 10:13:29

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 17 Kasım Şarköy’ün Kurtuluş Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Güzel Şarköy’ümüzün düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bizler, güzel yurdumuzda barış, güven ve huzur içinde yaşıyorsak, bunu Kurtuluş Savaşı’ndan zaferle çıkan atalarımıza borçluyuz. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının emanetini korumak, yaşatmak ve yüceltmek için milletçe çok çalışmalıyız.

Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın ve demokrasimizin temeli olan Cumhuriyet’imize her zaman ve her koşulda sahip çıkacağız. Cumhuriyet değerlerimizi ve Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini yeni nesillere anlatmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Şarköy’ün Kurtuluş Bayramı’nı kutluyor, başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını rahmet, şükran ve saygıyla anıyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

 

Yazar= Tekirdağ Belediyesi | Bülten

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu