Yaşam

Zeytin Kavanozundan Çekirge Çıktı!

Kapaklı’da mide bulandıran olay! Zeytin kavanozundan çekirge çıktı.

Kapaklı’da bir zincir marketten kavanoz içerisinde zeytin alan bir vatandaş kavanoz içerisinden çıkan böcekle şaşkınlığa uğradı.

Kapaklı Bahçelievler Mahallesi’nde ünlü bir zincir marketten alışveriş yapan Ü.F. isimli vatandaş, aldığı zeytin kavanozu içerisinden çekirge çıkmasıyla şoka uğradı.

Geçtiğimiz günlerde Bahçelievler Mahallesi Alaattin Caddesi’nde faaliyet gösteren 3 harfli zincir marketten alışveriş yaptığını belirten Ü.F., “Geçtiğimiz günlerde mahallemizde bulunan bir markete giderek süt, ekmek, peynir ve zeytin aldım. Eve gittiğimizde zeytin kavanozu içerisinde ilginç bir cisim olduğunu fark ettim. Biraz incelediğimizde kavanoz içerisindeki cismin çekirge olduğunu fark ettik ve büyük bir şok geçirdik.

Bu mide bulandıran olay sonrasında ilgili markete giderek ürünün iadesini gerçekleştirdik. İnsan sağlığı için gıda güvenliğinin ne denli önemli olduğunun farkındayız.

Çok ünlü bir markette bile böyle bir manzara ile karşılaşabiliyoruz. Yetkilileri insan sağlığını korumak için göreve davet ediyoruz.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu