Yaşam

Zengin Garden Bahçe Mobilyaları Çorlu’da Hizmete Girdi

Zengin Garden Bahçe Mobilyaları, Çorlu Bulvar Yolunda Hizmete Girdi. Bulvar Yolu eski devlet hastanesi acil karşısında, Zengin Garden Bahçe Mobilyaları…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Zengin Garden Bahçe Mobilyaları, Çorlu Bulvar Yolunda Hizmete Girdi.

Bulvar Yolu eski devlet hastanesi acil karşısında, Zengin Garden Bahçe Mobilyaları işletmesi, yapılan tören ile açıldı.

Törende temsili kurdele kesimi yapılırken, katılımcılara iş yeri gezdirilerek satışı yapılan ürünlerle ilgili bilgiler aktarıldı.

Basın mensuplarının da katılım sağladığı açılışta konuşan Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, “23 Nisan gibi özel bir günde bu iş yerinin açılması çok güzel. Bu tür mühesseselerin ilçemizde artarak çoğalmasını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Törende konuşan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ise, “Pandemi sonrası bu iş yerlerinin çopalması açılması bizleri mutlu ediyor. Bu herkese örnek olsun ve bölgemizde yeni iş yerlerimiz artsın. İşletmeyi açan Burcu Zengin ve Erhan Zengin’e hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Açılış törenine, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı ve eşi Hediye sarılı, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yüce, basın mensupları ve misafirler katıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu