Tekirdağ

YÜKSEL LİSELERE ZİYARETTE BULUNDU

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede faaliyet gösteren liseleri ziyaret ederek okul yönetimleri, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Yüksel, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilimler Lisesi, Tekirdağ Fen Lisesi ve Tekirdağ Namık Kemal Lisesi’nde öğrenci ve eğitimcilerle buluşarak fikir alışverişinde bulundu. Öğrencilerin sorularını cevaplandıran Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, okul idarelerinden gelen talepleri de değerlendirerek not etti.

EĞİTİM TARİHİ MÜZESİNİ GEZDİ

Tekirdağ Namık Kemal Lisesi ziyareti sonrası, okul bünyesinde açılarak şehir kültür envanterine kazandırılan Tekirdağ Eğitim Tarihi Müzesi’ni de ziyaret eden Yüksel, geçmişten günümüze eğitimde kullanılan materyallerin sergilendiği müze ile ilgili bilgi aldı.

Lise ziyaretleri ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Süleymanpaşa’mızdaki okulları ziyaret ederek, okul idarecilerimizle ve öğrencilerimiz buluştuk. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir Atilla ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, okul müdürlerimize taleplerini yerine getirme sözü vererek, kıymetli öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diledik,” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu