Çorlu

Yuh Artık! 40 Metreden Aşağı İnşaat Malzemeleri Attılar!

Çorlu’da yapımı devam eden bir inşaattan aşağı atılan malzemeler vatandaşın kamerasına takıldı. Yaşanan görüntüler adeta pes dedirtti.

Olay, Emlak Konutları Çamlıbel Caddesi üzerinde yapımına devam eden bir inşaatta meydana geldi. İddialara göre, kaba inşaatı biten ve içinde mimari dokunuşlarda bulunan inşaatta çalışanlar tahmini yüksekliği 40 metreden aşağı attığı inşaat malzemeleri nedeniyle olası kazalara davetiye çıkardı. Çorlu’da Haber ve Çorlu Aktüel Gazetesi okurlarının kamerasına yansıyan bu görüntüler adeta pes dedirtti.

Bir işçi, 13 katlı bir binanın 11. katından aşağıya inşaatta kullanılan molozları ve demirleri attı. Aşağıda bulunan işçiler ise bu malzemeleri topladığı kaydedildi.

Öte yandan hadisenin yaşandığı alanda çocuk parkının olması ise bu duyarsız işçilerin sorumsuzca hareket etmesine engel olmadı.

Sorumsuzca yapılan davranışlar herhangi bir kazaya neden olmadan sonlandı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu