Asayiş

Yolcu Otobüsüne Taşlı Saldırı: 1 Kişi Yaralandı!

Çorlu’da dün akşam Kore Mahallesi olarak bilenen mahallede yolcu otobüsüne taşlı saldırı gerçekleşti. Yaşanan olayda otobüs içinde yolcu olarak bulunan 1 kişi yaralandı.

Olay, dün akşam saatlerinde Çorlu Hıdırağa Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, Velimeşe Çorlu arası yolcu taşımacılığı yapan otobüs, bu adrese geldiğinde bazı kişilerin taşlı saldırısına uğradı.

Yaşanan olayda, otobüs içinde bulunan 1 kişi başına taş isabet etmesi sonucu yaralandı. Polis ekipleri tarafından saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

BU ZORBALIĞI KINIYORUM

Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nadir Samancı ise sosyal medya hesapları üzerinden yaşanan bu saldırıyı zorbalık olarak değerlendirerek kınadı. Samancı:”Gece Gündüz Demeden Yollarda Emek Harcayan Canımızı, Ailemizi, Geleceğimizi Yarınlarımızı Taşımak İçin Emanet Ettiğimiz, Zorlu Şartlarda Mücadele Eden Esnafımıza, Araçlarımıza Hıdırağa Kore Mahallesi Güzergahında Sürekli Taş Atılarak Yapılan Bu Zorbalığı Esefle Kınıyorum.

Bu Akşam Yaşanılan Olayda Bir Vatandaşımızın Araç İçinde Başına Taş Gelmiş ve Yaralanmıştır. Ölüme Davet Çıkaracak Olan Bu Tür Saldırıların Esnafımız, Vatandaşımız, Yolcularımızın Her Gün Tedirgin Olması Bizleri Aşırı Derecede Üzmektedir.

Olayların Ciddiyetinin Farkına Varılması ve Gerekli Önlemlerin Alınması İçin Gerekli Tüm Mercilere Başvurulacak ve Yaşanılan Sürekli Olan Bu Çirkin Olayların Arkasını Asla Bırakmayacağız.”

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu