Çorlu

Yol Ortasında Açık Bırakılan Elektrik Kabloları Tehlike Saçıyor

Çorlu’da Yeni Salı Pazarı mevki Çetin Emeç Bulvarı’nda orta refüj üzerindeki elektrik kablosu tehlike saçıyor. Çorlu’da binlerce kişinin geçtiği burada,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da Yeni Salı Pazarı mevki Çetin Emeç Bulvarı’nda orta refüj üzerindeki elektrik kablosu tehlike saçıyor.

Çorlu’da binlerce kişinin geçtiği burada, elektrik kablosunun bu denli açıkta kalması büyük bir tehlikenin oluşmasına neden oluyor.

Kablolarda enerjinin olup olmadığı merak edilirken, bu şekilde tedirginliğe neden olması bile toplumun tepkisini çekmeye yetiyor.

Daha önce de Çorlu’da bir çok mahalle ve sokaklarda da elektrik kablolarının böyle açık bırakılması nedeni ile tedirgin olduklarını kaydeden vatandaşlar, bunun kurumsal bir sorumsuzluk olduğunu dile getiriyor.

Bu güzergahı kullanan bazı vatandaşlar ise bunun ve bunun gibi açıkta kalan kabloların bir an önce kaldırılmasını ve ya korunaklı hale getirilmesini istiyorlar. Gençler ise bunun büyük bir tehlike olduğunu söylemekle yetiniyor.

Fahri muhabirimizin objektifine takılan bu görüntü, sayesinde yetkililerin bir an önce önlem almasını istiyoruz.

Fahri Muhabir Murat Kazoğlu

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu