Yaşam

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Aydal Çorlu’da

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Doğan Aydal, Çorlu’da bir takım ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Tekirdağ temasları kapsamında Çorlu ilçesine de gelen Prof. Dr. Aydal, burada ilçe girişinde partililerin hazırladığı araç konvoyuyla karşılandı.

Onlarca aracın katıldığı konvoy ile ilçede ana arterleri gezen Aydal ve partililer, ilk olarak Tüm Kastamonulıular Derneği’ni (TÜMKASDER) ziyaret etti.

Burada dernek yönetici ve üyeleri tarafından karşılanan Yeniden Refah Partililer, ikram edilen çay eşliğinde dernek hakkında bilgi sahibi edildi.

Daha sonra dernek yönetimi tarafından yöresel hediyelerin taktim edildiği Genel Başkan Yardımcısı Aydal, kendisinin yazdığı ve kaleme aldığı kitapları set olarak dernek yöenticilerine hediye etti.

Ziyaretin ikinci durağında Çorlu kent Konseyi vardı. Burada da idareciler tarafından karşılanan Aydal ve partililer, Kent Konseyinin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çorlu’nun basın mensuplarını bir araya toplayan Çorlu Gazeteciler Derneği merkezini de ziyaret eden Yeniden Refah Partililer, burada dernek yönetimi ve bölgede görev yapan basın mensupları tarafından karşılanarak gündeme dair sohbet edildi.

Son ziyareti Çorlu Engelliler Derneğine gerçekleştiren Aydal, burada da çalışmalar hakkında bilgi alırken, kendi yaptıkları projeleri de aktardı.

Aydal, ziyaretler sonrası gittiği parti binesindaki açıklamasında, “Tekirdağ temaslarımız kapsamında Çorlu’yu da ziyaret ettik. Burada, bir takım sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek onların çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Kendi yaptığımız işleri de anlattığımız ziyaretlerde ayrıca, esnah, halk ve gördüğümüz herkesin dertlerini dinleme fırsatımız oldu. Hepsini not alarakize olan ziyar gerekenleri yapmak üzere ilçeden ayrılıyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Çorlu İlçe Başkanı Hamit Hamit oğlu ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sayın Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Doğan Aydal’ı ilçemizde ağarlamaktan son derece memnun ve mutlu olduk. Kendisiyle sivil toplum kuruluşlarını, gazetecileri, esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların sorunlarını, dertlerini, şikayet ve bizlerden isteklerini dinledik. Çok güzel bir program oldu. Coşkuyla karşıladığımız değerli genel Başkan Yardımcımızın ilçemize olan ziyareti ziyadesiyle bizleri mutlu etti. Kendisine teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Atdal’a ziyaretler sırasında Çorlu İlçe Başkanı Hamit Hamitoğlu, il yöneticileri, civar ilçelerin yöneticileri ve partililer eşlik etti.

+1
4
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu